Mir Se Erdhet Kaloni Sa mė Mir Ktu duhet mu Knaq Gjithnjė Me Tema Mė Te Bukura Veq Per Antart E 187crew ajt Met Mira Ju Du Shum Nga Big-SMoke The Best Forum in Kosovo 187crew.co.cc
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Pershendetje....Nga BoZ-MaN

Go down 
AuthorMessage
BoZ-MaNPosts : 1
Join date : 2008-04-22

Pershendetje....Nga BoZ-MaN Empty
PostSubject: Pershendetje....Nga BoZ-MaN   Pershendetje....Nga BoZ-MaN Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 9:24 pm

Tung Pershendetje.. Jam FAiki Nga Studenqani Jam 16 Vjeq Besoj se kena me kalu mire Ktu me ka ftuar LoogiTech dhe e pershendes shume ...veq --->>> lol!
Back to top Go down
View user profile
LoogiTech
Moderator
LoogiTech

Posts : 38
Join date : 2008-04-21
Age : 26
Location : LoogiTech

Pershendetje....Nga BoZ-MaN Empty
PostSubject: TUng BoZ-MaN   Pershendetje....Nga BoZ-MaN Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 9:27 pm

KAlo mire edhe shpresoj se kena me kalu mire ktu.
Back to top Go down
View user profile http://www.google.com
Big-Power

Big-Power

Posts : 51
Join date : 2008-04-21
Age : 27
Location : Ne 187crew.co.cc

Pershendetje....Nga BoZ-MaN Empty
PostSubject: yeah   Pershendetje....Nga BoZ-MaN Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 4:28 pm

mire se erdhe bozman faiki qa po abn si po ja kalon ahjt met mira
Back to top Go down
View user profile http://www.mili-st.com/
Sponsored content
Pershendetje....Nga BoZ-MaN Empty
PostSubject: Re: Pershendetje....Nga BoZ-MaN   Pershendetje....Nga BoZ-MaN Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pershendetje....Nga BoZ-MaN
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.187CrEw.Co.Cc :: Biseda Te Ndryshme :: Prezantohu-
Jump to: