Mir Se Erdhet Kaloni Sa mė Mir Ktu duhet mu Knaq Gjithnjė Me Tema Mė Te Bukura Veq Per Antart E 187crew ajt Met Mira Ju Du Shum Nga Big-SMoke The Best Forum in Kosovo 187crew.co.cc
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Rregullat ne Forum

Go down 
AuthorMessage
Big-SMoke
BabLoKi i FoRuMiT
Big-SMoke

Posts : 39
Join date : 2008-04-20

Rregullat ne Forum Empty
PostSubject: Rregullat ne Forum   Rregullat ne Forum Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 5:40 pm

Lexoni Rregullat Para Se Me Kerku Diqka
Ndalohet rreptėsisht postimet qė kan? pėr qėllim tė shajn? me fjalė ofenduese drejtpėrdrejt njė antar tė ketij forumi.


Ndalohen postimet me pėrmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje nė faqe tė tilla). Postimet duhet ti pėrkasin temės pėrkatėse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti pėrkasin kategorisė pėrkatėse. Nė rast t? kundėrt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do tė transferohet.


Ndalohet rreptėsisht pėrmbytja (flood) me mesazhe nė kete forum. Si e tillė konsiderohen, postimi i tė njėjtit postim ose temė mė shumė se dy herė.


Gjithashtu temat e nj?jta do t? fshihen duke p?rdorur si kriter vjet?rsin? e tem?s. Postimet e tem?s s? re do ti ngjiten asaj s? vjet?r, sipas vendimit q? do t? marri stafi.


?do postim konsiderohet pron? e ketij forumi dhe si e till? i perket ketij forumi t? vendos se ?do b?het me to. N? rast se keni ndonj? koment personal p?r ndonj? postim, mund t? kontaktoni stafin. Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJ? p?rgjegj?si p?r temat e hapura nga an?tar? t? ndrysh?m rreth opinioneve t? tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e b?ra jan? KUND?R rregullores. _


Pėr do link qė nuk ėshtė funksional dhe qė nuk tė dėrgon nė destinacionin e caktuar siq ėshtė dhėnė p?rshkrimi i tij, atėher? pėrdorni butonin raporto . Lidhur me pėrdorimin e kėtij butoni, mund tė gjeni info kėtu!


Pėr do postim tė mėhershėm n?se ka diqka tė re ju do tėi editoni ato e jo tė postoni prap postim tė ri. Nėse do tė postoni postime tė reja me tė njejtėn tematikė atėher? njė postim i kėtill do tė numėrohet si spam pėr forumin ton
__________________
Back to top Go down
View user profile http://187crew.forumotion.com
 
Rregullat ne Forum
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» How to Unlock your Forum
» how to add a paid membership to my forum
» Question on mobile forum
» Forum Footer
» How to remove forum posts?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.187CrEw.Co.Cc :: Hyrje Ne 187crew :: Rregullat Ne Forum-
Jump to: