Mir Se Erdhet Kaloni Sa mė Mir Ktu duhet mu Knaq Gjithnjė Me Tema Mė Te Bukura Veq Per Antart E 187crew ajt Met Mira Ju Du Shum Nga Big-SMoke The Best Forum in Kosovo 187crew.co.cc
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 e po edhe shqipria eshte gjal po si jo

Go down 
AuthorMessage
migjaPosts : 1
Join date : 2008-04-22

e po edhe shqipria eshte gjal po si jo Empty
PostSubject: e po edhe shqipria eshte gjal po si jo   e po edhe shqipria eshte gjal po si jo Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 1:48 am

Wink ju pershendes te gjithve
besoj se kena kalluar te gjitha koha te mira ketu qe pra edhe une do gjej ato vakte te mira
jam visari 18 vjeq kam shum marrak pc
siq ashtu edhe hobi ma i madh i imi eshte
me ka ftu shoki im i ashper e i mir logitheq dhe i faliminderoj per at qe ma beri
ju pershdes te gjithve
Back to top Go down
View user profile
LoogiTech
Moderator
LoogiTech

Posts : 38
Join date : 2008-04-21
Age : 26
Location : LoogiTech

e po edhe shqipria eshte gjal po si jo Empty
PostSubject: Pershendetje njeri mire se vjen   e po edhe shqipria eshte gjal po si jo Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 1:52 am

pershendetje njeri Mire se Erdhe ne Forum Kaloja mire ktu Edhe Besoj se kena me kalu sa ma mire Hehehe edhe une Jam LoogiTech e jo qysh e kishe bo ti ama nuk ka Lidhje se Ju anena nga Shqipria qeshtu e keni zakon haha.
Back to top Go down
View user profile http://www.google.com
Alba-TPosts : 3
Join date : 2008-04-22

e po edhe shqipria eshte gjal po si jo Empty
PostSubject: Re: e po edhe shqipria eshte gjal po si jo   e po edhe shqipria eshte gjal po si jo Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 4:46 am

migja wrote:
Wink ju pershendes te gjithve
besoj se kena kalluar te gjitha koha te mira ketu qe pra edhe une do gjej ato vakte te mira
jam visari 18 vjeq kam shum marrak pc
siq ashtu edhe hobi ma i madh i imi eshte
me ka ftu shoki im i ashper e i mir logitheq dhe i faliminderoj per at qe ma beri
ju pershdes te gjithve


WoW Mir Se Erdhe Llokum Kalo Sa Me Mir Ne Ket Forum Se Shpejti Me Tema Te Reja Veq Per Antart Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Big-SMoke
BabLoKi i FoRuMiT
Big-SMoke

Posts : 39
Join date : 2008-04-20

e po edhe shqipria eshte gjal po si jo Empty
PostSubject: Re: e po edhe shqipria eshte gjal po si jo   e po edhe shqipria eshte gjal po si jo Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 4:50 am

Quote :
Mir Se Erdhe Njeri Kalo mir Te Pershendesum NGa Stafi i 187crew Ajt Met Mira Besoj Ce ki Mu kan Aktiv edhe i Sjellshem ne ket forum
Back to top Go down
View user profile http://187crew.forumotion.com
Sponsored content
e po edhe shqipria eshte gjal po si jo Empty
PostSubject: Re: e po edhe shqipria eshte gjal po si jo   e po edhe shqipria eshte gjal po si jo Icon_minitime

Back to top Go down
 
e po edhe shqipria eshte gjal po si jo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.187CrEw.Co.Cc :: Biseda Te Ndryshme :: Prezantohu-
Jump to: