Mir Se Erdhet Kaloni Sa mė Mir Ktu duhet mu Knaq Gjithnjė Me Tema Mė Te Bukura Veq Per Antart E 187crew ajt Met Mira Ju Du Shum Nga Big-SMoke The Best Forum in Kosovo 187crew.co.cc
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

View unanswered posts
 Forum TopicsPosts
Last Posts

Hyrje Ne 187crew

 
No new posts

Rregullat Ne Forum

Ketu jane rregullat E Forumit Duhet Patjeter Mi Lexu Para Se Me Posto Ajt Met Mira ::::....
11Mon Apr 21, 2008 5:40 pm
Big-SMoke Rregullat ne Forum

Biseda Te Ndryshme

 
No new posts

Prezantohu

Prezentimi i Antareve ne forum - Emri - Mosha - Vendi Ku Banoni Etc...
2346Wed Apr 23, 2008 4:28 pm
Big-Power Pershendetje....Nga BoZ-MaN
No new posts

Temat e Lira

Nese tema juaj nuk pershtatet me asnjerin nga nenforumet e hapura, atehere mund ta postoni ketu tek Temat e lira ... ?
16Thu Apr 24, 2008 2:54 am
BoZMaN A Po Ju Pelqen Site
No new posts

Kerkesa/Pergjigje

Ketu mundeni te parashtoni Pyetje dhe pergjigje dhe ne mund tju ndihmojm sa do pak dhe ju besoj se do ti ndihmoni dikujt ... ?
00
No new posts

Humor

Ketu mundeni me postu barcoleta , etj gjithqka mbi Humorin mund te bisedoni ketu
23Tue Apr 22, 2008 4:54 am
Big-SMoke KatunaRi N'Kafiq
No new posts

Pershendetjet dhe Urimet

Ketu mund te pershendesni ndonje anetar te forumit..Ose mund t'ia uroni Ditelindjen apo diqka tjeter.
12Tue Apr 22, 2008 4:54 am
Big-SMoke PErshendetje...
No new posts

Sporti

Gjithcka Rreth Sportit
14Tue Apr 22, 2008 4:55 am
Big-SMoke Cila ekipe mendoni se do te fitoj champion league >

Muzike, Klipe & Filma Etc. ..::T0olBox::..

 
No new posts

Muzik MP3 Shqip-Englisht

00
No new posts

Albumet Shqip-English

Ketu Do Te Gjeni Albume Shqip-English etc...
00
No new posts

Instrumentale

Instrumentale Te Ndryshme
44Wed Apr 23, 2008 4:01 pm
Big-Power Nas Street Dreams Instrumental Beats
No new posts

Video Klipe /Video Clips

..::Video Klike Te Ndryshme ::..
00
No new posts

Filma /Films

..::Filma Te Ndryshme Ketu Do te Gjeni ::..
00
No new posts

Tekste kėngėsh Te Ndryshme

Tekste Te Ndryshme Per Kėng Shqip , English ,Deutch etc..
00

SoftWare & Security ..::187crew::..::TooLBoX::..

 
No new posts

Software/Programe

Te gjitha programet Per PC mund ti gjeni ketu,kerkesa per programe etc..
44Wed Apr 23, 2008 4:07 pm
Big-Power Gjej password ne pc tend
No new posts

**SeCuRiTy**

..::Programs For SeCuRiTy::..
00
No new posts

Ebooks | Tutorial

Ketu mundeni te gjeni libra apo mesime te ndryshme
00
No new posts

Exploit

Exploit's nė gjuhen Shqip "Shfrytzim", kėtu mundeni ti futeni tė gjitha Kodet Shfrytzues.
00
No new posts

Cracks & SeriaLz

Ketu Do te Gjeni : Cracka & Serials Keygen etc...
11Sat May 10, 2008 3:26 am
Big-SMoke Kerkesa Per Crackz/Serialz
No new posts

Mobile/Phones

..::Gjithqka Rreth Mobilev & Phones ::..
00
No new posts

Lojra - Games

Ketu mundeni te gjeni PC lojra te ndryshme
00

Chat Programe 187crew ..::TooLBoX::..

 
No new posts

MSN Messenger

Gjithcka rreth MSN Messenger
66Tue Apr 22, 2008 5:18 am
Big-SMoke Kur doni dikujt me ja mshel msn-nin
No new posts

mIRC Programe

Forumi pėr mIRC (Internet Relay Chat) Mundeni te Vendoseni scripte p?r mIRC a po programme te ndryshme...
00
No new posts

Yahoo Messenger

Gjithcka rreth yahoo msn,tricks & tutorials....
22Tue Apr 22, 2008 3:15 am
LoogiTech Download Yahoo
No new posts

Skype, AOL, AIM, ICQ

Mundeni te beni biseden mbi keto klientet qe kemi shkruar dhe mundeni te shkruani problemet e juaj qe keni
99Mon Apr 21, 2008 10:53 pm
Big-Power Send To Icq Bombs

Recycle Bin/Shporta

 
No new posts

Postimet e padobishme

Ketu jane Temat e mbyllura nga stafi , per shkak se konsiderohen si te padobishme .
00
Www. 187CrEw.NeT Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Who is online?
Who is online?Our users have posted a total of 88 messages
We have 53 registered users
The newest registered user is darineac
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Most users ever online was 10 on Wed Oct 18, 2017 2:24 pm

Registered Users: None
Legend :   [Administrator ]   [ Moderator ]

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked